بهترین فلزیاب ۲۰۱۹ در جهان کدامند؟

بهترین فلزیاب 2019 در جهان کدامند؟ معرفی بهترین فلزیاب ها ، طلایاب ها و گنج یاب ها در سایت ویکی فلزیاب ؛ همیشه قبل از خرید فلزیاب شما در انجمن ها ، فروشگاهها و سایت های مختلف به دنبال بهترین فلزیاب ها میگردید و با جستجوهای فراوان و بررسی هایی که انجام میدهید به هیچ نتیجه مثبت برای خرید فلزیاب دست پیدا نمیکنید ، در این مطلب قصد داریم بدون هیچ طرفداری و با استفاده از تست ها و نظرات کارشناسان حرفه ای به شما بهترین فلزیاب های روز دنیا را معرفی کنیم قبل از شروع معرفی بهترین فلزیاب جهان باید بگوییم که نکات منفی و مثبت را بطور دقیق بررسی و انتشار داده ایم و درنهایت این شما هستید که باید دستگاه فلزیاب خود را انتخاب و خریداری کنید.

بهترین فلزیاب جهان کدام است؟

بهترین فلزیاب جهان چیست؟ این سوالی است که هر خریدار فلزیاب برای اولین با خودش مرور میکند و پس از جستجو در گوگل ، سایت های فروش فلزیاب ، نقد و بررسی های یوتیوب و آپارات بیشتر از همیشه مردد و گیج خواهد شد و گاها پشیمان از خرید فلزیاب چرا که قیمت های فلزیاب به دلیل تکنولوژی آن بسیار هزینه بر می باشند و خریداران فلزیاب باید در اولین قدم خود بهترین محصول را انتخاب کنند و شاید بهتر است بگویم سخت ترین قدم برای انتخاب بهترین فلزیاب …. در این مطلب سعی میکنیم بهترین راهنما برای شما کاربران عزیز سایت ویکی فلزیاب باشیم ، تمامی جزئیات خرید فلزیاب شامل : راهنمایی بیشتر ، بهترین فلزیاب ها ، معایب و فواید فلزیاب ها و هرآنچه که نیاز هست قبل از خرید فلزیاب به آن پرداخته بشه گفته خواهد شد.

اولین حقیقت در مورد بهترین فلزیاب

هیچ فلزیاب برتری در جهان وجود ندارد ، سؤالی که شما باید بپرسید این است «بهترین فلزیاب ، طلایاب و گنج یاب برای کار من چیست؟ بهترین فلزیاب برای منطقه ای که میخواهم کاوش کنم چیست؟ تجربه من از فلزیاب چقد است؟ و در آخر بودجه من برای خرید فلزیاب چقدر است؟» برای پاسخ به این سؤالات چند عامل وجود دارد که ممکن است بروی تصمیم گیری شما تأثیر بگذارد و یا نگذازد! هدف از این مطلب نشان دادن واقعیت به شما کاربران سایت ویکی فلزیاب می باشد.

اولین قدم برای خرید بهترین فلزیاب دنیا

اولین قدم بیاید در مورد سطح مهارت شما صحبت کنیم آیا تا به حال دستگاه فلزیاب خریداری کرده اید؟اگر جواب شما بله می باشد این قسمت را رها و به تیتر بعدی بپردازید و اگر جواب شما خیر می باشد در ادامه با ما باشید 🙂

اگر جواب شما خیر می باشد بنابراین شما نیاز به یک دستگاه فلزیاب سریع و کاربردی دارید که بتوانید بدون داشتن هیچ پیش زمینه شروع به فلزیابی کنید ؛ همه فلزیاب ها فلزیابی میک نند مانند تمامی ماشین هایی که در جاده حرکت میکنند چه چیزی باعث این تفاوت میشود؟ویژگی های اضافی و پیشرفته باعث می شود شما یک فلزیاب پیشرفته و کاربردی بخواهید ، برای شروع بهتر است به دنبال یک فلزیاب بین قیمت 3 تا 20 میلیون تومان باشید حواستان به امکانات اضافی دستگاه فلزیاب باشد چرا که هر امکانات ممکن است قیمت دستگاه را بالاببرد و شما باید بپذیرید که قیمت گذاری فروشندگان فلزیاب بی دلیل نبوده است بلکه بخاطر امکانات و کارایی دستگاه قیمت فلزیاب بیشتر می شود ، اکثر خریداران فلزایاب دوست دارند در اولین قدم گران ترین فلزیاب را خریداری کنند خوشبختانه باید بگویم دستگاههای پیشرفته و گران قلاب خوبی برای یافتن گنج های بزرگتر هستند.

معرفی 4 فلزیاب برتر برای شروع کار

فلزیاب AJM IMAGING PT
امتیاز ویکی فلزیاب 100%
فلزیاب Fisher F22
امتیاز ویکی فلزیاب 95%
فلزیاب Garrett ACE 300
امتیاز ویکی فلزیاب 90%
فلزیاب Tesoro Silver uMax
امتیاز ویکی فلزیاب 95%
فلزیاب AJM IMAGING PT

فلزیاب AJM IMAGING PT

مزایا فلزیاب AJM IMAGING PT

تنظیمات ساده و پیشرفته

دو کاره مکلمی پالسی ، اسکن تصویری

اسکن تصویری ویژوالیزر

دارای 7 متر عمق نفوذ در زمین

معایب فلزیاب AJM IMAGING PT

مناسب برای غواصی نمی باشد

فلزیاب Fisher F22

فلزیاب Fisher F22

مزایا فلزیاب Fisher F22

تفکیک عالی فلزات

فلزیاب چند فرکانسی

مناسب برای غواصی

شناسایی بسیار دقیق فلزات

استفاده در آب تا 200 فوت

معایب فلزیاب Fisher F22

عدم تنظیم بالانس با زمین

فلزیاب Garrett ACE 300

فلزیاب Garrett ACE 300

مزایا فلزیاب Garrett ACE 300

استفاده آسان از فلزیاب

شناسه دیجیتال برای اهداف

فرکانس قابل تنظیم

رزولوشن پیشرفته برای فلزات

معایب فلزیاب Garrett ACE 300

نداشتن تنظیم بالانس زمین

بدون صدای صوتی

فلزیاب Tesoro Silver uMax

فلزیاب Tesoro Silver uMax

مزایا فلزیاب Tesoro Silver uMax

استفاده آسان از فلزیاب

بسیار سبک وزن است

گارانتی مادام العمر

معایب فلزیاب Tesoro Silver uMax

عدم بالانس دستگاه با زمین

عدم نمایش نوع فلزات

بزودی بهترین فلزیاب های حرفه ای و پیشرفته را معرفی خواهیم کرد

این مطلب بروزرسانی خواهد شد و بهترین دستگاه های فلزیاب را معرفی خواهیم کرد

علیرضا

قصد معرفی فلزیاب ، طلایاب و گنج یاب های روز دنیا با امکان خرید و فروش فلزیاب در نمایندگی فلزیاب شیراز را دارم

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *

  11 + 3 =